Szkolenia Wrocław

Wrocław to biznesowa stolica i wizytówka Dolnego Śląska. Proponowane poniżej szkolenia we Wrocławiu dedykujemy wszystkim firmom i instytucjom, które rozwijają potencjał swoich managerów, specjalistów i pracowników. Szkolenia we Wrocławiu prowadzą trenerzy i eksperci z B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Szkolenia Wrocław, czyli praktycy dla praktyków

Szkolenia organizowane przez B&O NAVIGATOR mają charakter wyjątkowych warsztatów kształcących praktyczne umiejętności przydatne w działalności biznesowej. Wynika to z dwóch wyróżniających je korzyści:

Ciekawe i przydatne szkolenia we Wrocławiu - tematyka

Managerowie i specjaliści wrocławskich i dolnośląskich firm i instytucji najchętniej korzystają ze szkoleń, których tematy dotyczą ich aktywności biznesowej i zawodowej. Są to:

Myśląc o przeprowadzeniu szkolenia we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, warto mieć na uwadze szkolenia proponowane przez B&O NAVIGATOR. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla firm i instytucji z Wrocławia i Dolnego Śląska.

Szkolenia Wrocław - kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania dotyczące szkoleń we Wrocławiu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) (h3)

Tak. Na nasze szkolenia we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku można składać wnioski o dofinansowanie ze środków KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.
Tak. Pod zakończeniu wybranego szkolenia przeprowadzonego we Wrocławiu otrzymasz certyfikat jego ukończenia.
Proponujemy do wyboru trzy wygodne formy. Szkolenie otwarte w terminach i miejscach ustalonych przez nas lub prowadzone online. Szkolenie zamknięte dla grupy managerów / specjalistów odpowiedzialnych z Twojej firmy. Termin i miejsce do ustalenia. Szkolenie 1na1, w tym wypadku, ze względów ekonomicznych rekomendujemy formę online.
Płatności za szkolenia dokonujesz przelewem na podstawie proformy lub faktury VAT.
W wypadku szkolenia otwartego lub online wejdź na stronę szkolenia. W prawej kolumnie znajduje się zielony przycisk - formularz zgłoszenia. Skan wypełnionego szkolenia należy przesłać na e-mail bok@bonavigator.pl. W wypadku szkolenia zamkniętego prosimy o kontakt.

DOBIERZ SZKOLENIE
DO SWOICH OCZEKIWAŃ

 
Szkolenia marketing Wrocław
 
Szkolenia sprzedaż Wrocław
 
Szkolenia managerskie Wrocław
 
Szkolenia logistyka Wrocław
 
Szkolenia kupieckie Wrocław
 
Szkolenia z obsługi klienta Wrocław