Szkolenia pracowników

Szkolenia pracowników, to proces rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych realizowany w strukturze przedsiębiorstwa mający na celu podniesienie umiejętności, przekazanie wiedzy i kształtowanie postaw pracowników.

Za szkolenia pracowników jest odpowiedzialny dział personalny (HR) lub manager / przełożony pracowników, przy czym ten ostatni często współpracuje z działem personalnym.

Proces szkolenia pracowników obejmuje główne elementy:

Cele szkolenia pracowników

Cele szkolenia pracowników, to oczekiwane efekty procesu szkoleniowego (rozwojowego) opisane w kategoriach wiedzy, która ma być przyswojona przez uczestnika, umiejętności, które mają zostać nabyte lub podniesione oraz postaw, które powinny ulec zmianie.

Nowoczesne metody szkolenia pracowników

Nowoczesne metody szkolenia pracowników, to metody prowadzenia szkoleń oparte o naukę przez doświadczenie (cykl Kolba). Nowoczesne metody szkolenia pracowników są wykorzystywane w formie stacjonarnej (warsztaty, gry szkoleniowe) oraz w formie online (szkolenia online na dedykowanych platformach).

Najpopularniejsze szkolenia dla pracowników

Najpopularniejsze szkolenia dla pracowników, to szkolenia rozwijające ich kompetencje zawodowe. W kolejności są to szkolenia dla pracowników:

  1. Działów marketingu.
  2. Zespołów handlowych i obsługi klienta.
  3. Działów logistyki.
  4. Działów zakupów.

Szkolenia dla pracowników - kontakt

Zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy na twoje pytania o szkolenia dla pracowników.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Tak. Na nasze szkolenia dla pracowników można składać wnioski o dofinansowanie ze środków KFS. Nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.
Jak najbardziej. Posiadamy bogatą ofertę szkoleń dla pracowników biurowych dotyczą kompetencji biznesowych i osobistych.
Tak. Pod zakończeniu otrzymasz certyfikat ukończenia wybranego szkolenia.
Proponujemy do wyboru dwie wygodne formy. Szkolenie otwarte w terminach i miejscach ustalonych przez nas lub prowadzone online. Szkolenie zamknięte dla grupy pracowników z Twojej firmy. Termin i miejsce do ustalenia.
Szkolenia otwarte prowadzimy w Warszawie bądź online. Szkolenia zamknięte w miejscu wskazanym przez Klienta np. w jego siedzibie. Szkolenia zamknięte są też dostępne online.
W wypadku szkolenia otwartego wejdź na stronę szkolenia. W prawej kolumnie znajduje się zielony przycisk - formularz zgłoszenia. Skan wypełnionego szkolenia należy przesłać na e-mail bok@bonavigator.pl. W wypadku szkolenia zamkniętego prosimy o kontakt.

DOBIERZ SZKOLENIE
DO SWOICH OCZEKIWAŃ

NEWSLETTER


g -
 
Marketing
 
Sprzedaż
 
Zarządzanie
 
Logistyka
 
Produkcja
 
Rozwój osobisty