Szkolenia z zarządzania produkcją

Branże produkcyjne, jak żadne inne, stoją przed wyzwaniem optymalizacji produkcji. Dzięki nieustannemu doskonaleniu procesów produkcyjnych są bowiem w stanie minimalizować straty, prowadzić właściwą politykę magazynową, a w efekcie – zwiększać zyski. W odpowiedzi na potrzeby firm i przedsiębiorstw produkcyjnych, organizujemy w B&O Navigator w Warszawie profesjonalne szkolenia z zarządzania produkcją.

Do udziału w starannie opracowanych szkoleniach zapraszamy kadrę managerską zarządzającą produkcją (na każdym szczeblu) oraz pracowników liniowych. Szkolenia z optymalizacji procesów produkcyjnych prowadzone są przez TRENERÓW-PRAKTYKÓW dysponujących ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Oferowane szkolenia podnoszą umiejętności z zakresu zarządzania i optymalizacji procesów produkcyjnych

W szczególności zachęcamy do udziału w takich organizowanych przez naszą firmę szkoleniach jak: 5S - system organizacji miejsca pracy jako element lean manufacturing, KAIZEN - 5S, PVM, Gniazda Produkcyjne i OPF, KANBAN, SMED, TPM nowoczesne narzędzia zarządzania produkcją, PROBLEM SOLVING. Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów w zarządzaniu produkcją, SMED (redukcja czasów przezbrojeń) jako element lean manufacturing, ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I PRODUKCJĄ KONTRAKTOWĄ (Zarządzanie outsourcingiem) i ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM. Szkolenie dla Dyrektorów i Kierowników Produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń z zarządzania i optymalizowania produkcji. W razie pytań prosimy o kontakt z doradcą B&O Navigator.

NEWSLETTER


g -

Szkolenia

Artykuły

Referencje

KGHM Zanam S.A.

Niniejszym potwierdzamy, że B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. przeprowadziła na zlecenie KGHM ZANAM S.A. projekt szkoleniowy "Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym. Szkolenie dla Brygadzistów i Mistrzów". Projekt realizowany był w ramach pięciu sesji sesji dwudniowych warsztatów dostosowanych do potrzeb naszych pracowników oraz wymogów branży. Szkolenie zostało przeprowadzon...

Więcej
Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.

Szkolenie zorganizowane przez firmę B&O Navigator w dniach 17 i 18 listopada 2004 roku w siedzibie naszej firmy na temat "Zarządzanie produkcją. Zarządzanie procesem produkcyjnym." oceniamy jako wysoce udane przedsięwzięcie. ...

Więcej