Szkolenia zakupowe

W jaki sposób prawidłowo zarządzać dostawcami? Z jakich mechanizmów negocjacji korzystać, by uzyskać najlepsze oferty? Szkolenia zakupowe organizowane przez B&O Navigator dostarczają odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Z przyjemnością zachęcamy do udziału w profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzanych szkoleniach.

Do skorzystania z oferty firmy szkoleniowej B&O Navigator zachęcamy managerów, kupców i specjalistów działów zakupów, chcących podnosić swoje kwalifikacje.

Zarządzanie zakupami w znaczącym stopniu wpływa na wynik finansowy przedsiębiorstwa

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Category Management (Zarządzanie Kategorią Produktów), szkoleniu NEGOCJACJE ZAKUPOWE. Profesjonalnym Szkoleniu Kupieckim, szkoleniu ZARZĄDZANIE DOSTAWCAMI. Szkoleniu dla Działu Zakupów oraz szkoleniu ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI Z ELEMENTAMI NEGOCJACJI ZAKUPOWYCH. Wszystkie ze szkoleń zakupowych prowadzone są przez TRENERÓW-PRAKTYKÓW z wieloletnim doświadczeniem w branży i unikalną wiedzą.

Uczestnicy organizowanych przez naszą firmę szkoleniową spotkań nabywają szeroką wiedzę na temat zasad, technik i procedur związanych z negocjacjami handlowymi oraz zarządzaniem dostawcami. Wiedza ta wykorzystana może być z powodzeniem podczas codziennej pracy, osiągania założonych celów i czerpania korzyści finansowych dla firmy z zachowaniem zasad etyki. Udział w szkoleniach zakupowych to także wzrost ilości i jakości negocjowanych kontraktów oraz umiejętne budowanie relacji biznesowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń w B&O Navigator w Warszawie.

Szkolenia zakupowe prowadzą doświadczeni trenerzy praktycy

Szkolenia zakupowe prowadzą trenerzy praktycy zakupów - Kupcy i Managerowie Działów Zakupów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Skupiamy się przede wszystkim na praktycznym wymiarze pracy Kupców.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem merytorycznym szkoleń zakupowych.

 

.

NEWSLETTER


g -

Szkolenia