Szkolenia marketing internetowy

Szkolenia z marketingu internetowego pomogą CI uporządkować wiedzę w zakresie prowadzenia kampanii marketingu online. Stale aktualizujemy i wprowadzamy nowe szkolenia z marketingu internetowego, dzięki temu nasz pewność, że bierzesz udział w szkoleniu, które zapozna Cię z najnowszymi trendami i narzędziami stosowanymi w marketingu internetowym. Zapewniamy dużą dawkę aktualnej wiedzy i przydatnych umiejętności przekazanych w wyjątkowo przystępny sposób.

Komu rekomendujemy szkolenia z marketingu internetowego?

Od początków internetu w Polsce wspieramy rozwój kompetencji managerów i specjalistów odpowiedzialnych za obecności marki w sieci oraz komunikację marketingową w kanale online. Nasze szkolenia z marketingu internetowego polecamy wszystkich managerom i specjalistom działów marketingu, którzy w swoich działaniach marketingowych uwzględniają kanał online.

Kto prowadzi szkolenia z marketingu internetowego?

Szkolenia marketing internetowy, to kategoria programów do przygotowania, których zaprosiliśmy doświadczonych managerów marketingu internetowego. Chcemy, aby nasze szkolenia odbywały się w konwencji "Praktycy marketingu dla Praktyków marketingu". Podczas szkoleń kładziemy duży nacisk na ich warsztatowy charakter pozwalający kształcić umiejętności niezbędne do prowadzenia efektywnych kampanii marketingu internetowego.

Kontakt

Pytania związane ze szkoleniami z marketingu internetowego prosimy kierować do:

 

Najczęstsze pytania (FAQ)

 

Tak. Na nasze szkolenia z marketingu internetowego można składać wnioski o dofinansowanie ze środków KFS. Nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.
Tak. Pod zakończeniu otrzymasz certyfikat ukończenia wybranego szkolenia.
Proponujemy do wyboru trzy wygodne formy. Szkolenie otwarte w terminach i miejscach ustalonych przez nas lub prowadzone online. Szkolenie zamknięte dla grupy managerów z Twojej firmy. Termin i miejsce do ustalenia. Szkolenie indywidualne (1 na 1) w uzgodnionym miejscu i terminie.
Szkolenia otwarte prowadzimy w Warszawie bądź online. Szkolenia zamknięte w miejscu wskazanym przez Klienta np. w jego siedzibie.
W wypadku szkolenia otwartego wejdź na stronę szkolenia. W prawej kolumnie znajduje się zielony przycisk - formularz zgłoszenia. Skan wypełnionego szkolenia należy przesłać na e-mail bok@bonavigator.pl. W wypadku szkolenia zamkniętego lub szkolenia 1 na 1 prosimy o kontakt.

SZKOLENIA MARKETING INTERNETOWY
ZNAJDŹ DLA SIEBIE

Szkolenia z marketingu internetowego