Szkolenia z marketingu internetowego

Chcesz uporządkować swoją wiedzę w zakresie marketingu internetowego? Planujesz zapoznać się z najnowszymi trendami i narzędziami stosowanymi w e-marketingu? Zachęcamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę szkoleniową B&O Navigator w Warszawie. Zapewniamy dużą dawkę aktualnej wiedzy i przydatnych umiejętności przekazanych w wyjątkowo przystępny sposób.

Do udziału w starannie zorganizowanych szkoleniach z marketingu internetowego z przyjemnością zapraszamy managerów i specjalistów ds. marketingu, chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kampanii w mediach społecznościowych. Uczestnicy szkoleń z e-marketingu zdobywają kompetencje, które posłużą im do budowania strategii public relations w sieci, podejmowania skutecznych działań w social media, prowadzenia efektywnej komunikacji z internautami oraz analizowania skuteczności kampanii internetowych.

Oferowane szkolenia dostarczają aktualnej wiedzy i profesjonalnych umiejętności

Atutem organizowanych przez firmę B&O Navigator szkoleń z marketingu internetowego jest całościowe podejście do tematu. Duża wiedza, którą dysponują nasi TRENERZY-PRAKTYCY, przekazywana jest w sposób niezwykle przystępny uczestnikom, od których nie wymagamy umiejętności informatycznych.

Internet to najdynamiczniej rozwijające się medium. Wyłącznie ci specjaliści, którzy podążają za wszystkimi zmianami, są w stanie sprzedawać więcej, docierać do nowych klientów i wyprzedzać konkurencję. Dzięki szkoleniom z marketingu internetowego zdobycie realnej przewagi jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy wziąć udział w organizowanych przez naszą firmę szkoleniową spotkaniach.

Do wzięcia udziału w szkoleniu nie jest konieczna wiedza informatyczna

Niewątpliwą zaletą wyróżniającą szkolenia z marketingu internetowego jest sposób ich prowadzenia. Uczestnicy nie muszą posiadać wiedzy informatycznej, aby wziąć udział w zajęciach i podnosić swoje kompetencje.

Szkolenia z marketingu internetowego adresujemy do managerów i specjalistów ds. marketingu, którzy są odpowiedzialni za komunikację z rynkiem w internecie. Marketing internetowy jest wyjątkowo skuteczną formą dotarcia z przekazem reklamowym do odbiorców produktów i usług. Szkolenia proponowane przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa w sposób kompleksowy dostarczają aktualnej wiedzy i profesjonalnych umiejętności niezbędnych do prowadzenia kampanii marketingowych w internecie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach z e-marketingu zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowym programem. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

NEWSLETTER


g -

Szkolenia