Szkolenia dla sprzedawców

Szkolenia dla sprzedawców są nieodłącznym elementem zarządzania zespołem handlowym. Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone szkolenia dla sprzedawców podnoszą ich kompetencje dostarczając niezbędną i aktualną wiedzę o nowoczesnych technikach sprzedaży, z których mogą korzystać handlowcy pracujący w segmentach B2B i B2C.
Dobrze wyszkolony handlowiec korzystający z osiągnięć psychologii sprzedaży i psychologii klienta staje się elementem przewagi konkurencyjnej firmy.

Kim są trenerzy prowadzący szkolenia dla sprzedawców?

W B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa szkolenia dla sprzedawców prowadzą trenerzy praktycy sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Nasi eksperci to managerowie sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w relacjach B2B i B2C, popartym sukcesami rynkowymi.

Korzyści ze szkolenia z trenerem praktykiem

Szkolenia dla sprzedawców - kontakt

Zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy na twoje pytania o szkolenia dla sprzedawców.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Tak. Na nasze szkolenia dla sprzedawców można składać wnioski o dofinansowanie ze środków KFS. Nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.
Tak. Pod zakończeniu otrzymasz certyfikat ukończenia wybranego szkolenia.
Proponujemy do wyboru dwie wygodne formy. Szkolenie otwarte w terminach i miejscach ustalonych przez nas lub prowadzone online. Szkolenie zamknięte dla grupy handlowców z Twojej firmy. Termin i miejsce do ustalenia.
Szkolenia otwarte prowadzimy w Warszawie bądź online. Szkolenia zamknięte w miejscu wskazanym przez Klienta np. w jego siedzibie. Szkolenia zamknięte są też dostępne online.
W wypadku szkolenia otwartego wejdź na stronę szkolenia. W prawej kolumnie znajduje się zielony przycisk - formularz zgłoszenia. Skan wypełnionego szkolenia należy przesłać na e-mail bok@bonavigator.pl. W wypadku szkolenia zamkniętego prosimy o kontakt.

SZKOLENIA DLA SPRZEDAWCÓW
ZNAJDŹ DLA SIEBIE

Szkolenia dla sprzedawców