Szkolenia Łódź

Szkolenia Łódź, to kategoria szkoleń biznesowych, które B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa organizuje dla przedsiębiorstw z Łodzi i województwa łódzkiego. Programy rozwojowe umieszczone w kategorii "Szkolenia Łódź" dostarczają wiedzy i podnoszą umiejętności managerów i specjalistów z działów marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, logistyki i zakupów.

Szkolenia w Łodzi, komu rekomendujemy?

Szkolenia w Łodzi rekomendujemy polecamy:

Szkolenia biznesowe Łódź - trenerzy

Szkolenia w Łodzi przygotowują i prowadzą trenerzy – praktycy biznesu, eksperci z B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Są to managerowie zawodowo związani z tematyką prowadzonych szkoleń, posiadający wieloletnie doświadczenie biznesowe i liczne sukcesy zawodowe. Podczas swoich szkoleń przekazują nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również dzielą się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem zawodowym.

Szkolenia Łódź - kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane ze szkoleniami w Łodzi.

Szkolenia biznesowe w Łodzi - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak. Na nasze szkolenia biznesowe z kategorii „Szkolenia Łódź” można składać wnioski o dofinansowanie ze środków KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.
Tak. Pod zakończeniu wybranego szkolenia przeprowadzonego w Katowicach otrzymasz certyfikat jego ukończenia.
Jak najbardziej. Nasi trenerzy dojeżdżają na szkolenia na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Dojazd jest już wliczony w cenę szkolenia.
Płatności za szkolenia dokonujesz przelewem na podstawie proformy lub faktury VAT.

DOBIERZ SZKOLENIE
DO SWOICH OCZEKIWAŃ