Szkolenia z negocjacji biznesowych

Jak prawidłowo przygotować się do negocjacji i zaplanować ich strategię? W jaki sposób skutecznie negocjować kontrakty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielamy uczestnikom szkoleń z negocjacji biznesowych, zakupowych i w sprzedażowych, organizowanych profesjonalnie przez firmę szkoleniową B&O Navigator w Warszawie.

Szkolenia z negocjacji skierowane są do wszystkich osób uczestniczących w nawiązywaniu współpracy, kooperacji, negocjacjach i renegocjacjach warunków sprzedaży, zakupu i innego rodzaju umów. Unikalna wiedza przekazana podczas szkoleń z negocjacji w biznesie obejmuje najskuteczniejsze metody zaawansowanych negocjacji i wywierania wpływu, dbania o relacje z rozmówcą, konsekwentne realizowanie założeń negocjacji i nie tylko.

Oferowane szkolenia koncentrują się na praktyce

Spotkania proponowane przez firmę szkoleniową B&O Navigator w Warszawie koncentrują się na przekazaniu praktycznej wiedzy w dziedzinie negocjacji biznesowych, zakupowych i w sprzedaży. Nieodłącznym punktem szkoleń z negocjacji są ćwiczenia i symulacje, dzięki którym uczestnicy poznają odpowiednie mechanizmy negocjacji, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy.

Obszary kompetencyjne oferowanych szkoleń z negocjacji

Negocjacje są niezastąpioną kompetencją osobistą i biznesową. Szkolenia z negocjacji podzieliśmy na trzy obszary kompetencyjne, w których negocjacje najczęściej znajdują swoje zastosowanie:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń negocjacji biznesowych, zakupowych i w sprzedaży. W razie pytań prosimy o kontakt z doradcą B&O Navigator.

NEWSLETTER


g -

Szkolenia