Szkolenia managerskie

Jak efektywnie zarządzać zespołem? Jak motywować go do pracy? Jak radzić sobie z kryzysami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przedstawiamy uczestnikom starannie zaplanowanych i profesjonalnie przeprowadzonych szkoleń managerskich organizowanych przez B&O Navigator w Warszawie.

Szkolenia dla managerów to odpowiedź na zachodzące zmiany rynkowe, w których manager zaczął pełnić rolę nie tylko zarządzającą, ale i przywódczą. Niezbędne stało się więc w obecnych realiach nieustanne doskonale umiejętności, mających na celu poprawę skuteczności pracy zespołowej oraz zwiększenie osiąganych wyników.

Nasze szkolenia managerskie pozwalają poprawić umiejętności kierowania zespołem

Managerów zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności zachęcamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez B&O Navigator w Warszawie spotkań. W ramach oferty zapraszamy między innymi do udziału w szkoleniu z kierowania zespołem pracowniczym, szkoleniu z motywowania pracowników, szkoleniu z poprawy komunikacji wewnętrznej w zespole oraz szkoleniu z coachingu.

W trakcie szkoleń managerskich nasi TRENERZY-PRAKTYCY z doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami i ich strukturami poruszają kwestie takie jak wzmacnianie autorytetu managera, udoskonalanie komunikacji z pracownikami, zdobywanie wiedzy o stylach komunikacyjnych dopasowanych do osobowości pracowników, prowadzenie rozmów delegujących czy udzielanie informacji zwrotnej.

Szkolenia prowadzone są przez trenerów praktyków zarządzania

Ważna zaletą naszej propozycji jest to, że szkolenia managerskie zostały od strony merytorycznej opracowane i są prowadzone przez trenerów praktyków zarządzania. Nasi trenerzy dzielą się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami i ich strukturami.

Stały rozwój kompetencji managerskich jest gwarancją osiągania sukcesów na każdym szczeblu zarządzania. Szkolenia managerskie przygotowane przez zespół ekspertów i trenerów B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa skutecznie wspierają pracę managerów każdego szczebla. Nasze szkolenia managerskie to doskonała okazja do zdobycia nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania i podniesienia umiejętności zarządczych wykorzystywanych w każdym aspekcie funkcjonowania managera w organizacji biznesowej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach dla managerów każdego szczebla zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowym programem. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

NEWSLETTER


g -

Szkolenia