Szkolenia Kraków

Kraków, to idealne miejsce na szkolenia dla firm i pracowników nie tylko z południa Polski. Od strony organizacyjnej szkolenia w Krakowie zabezpiecza bogata sieć hoteli, centrów konferencyjnych posiadających bogatą ofertę sal szkoleniowych.

Jakie szkolenia w Krakowie?

Proponujemy szeroki wybór szkoleń biznesowych dla firm z Krakowa i województwa małopolskiego, które rozwijają kompetencje zawodowe i osobiste managerów, specjalistów i pracowników przedsiębiorstw. Do głównych obszarów tematycznych naszych szkoleń należą:

Szkolenia Kraków - kto je poprowadzi?

Szkolenia w Krakowie prowadzą eksperci, trenerzy - praktycy biznesu B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Są to doświadczeni managerowie zawodowo związani z tematyką prowadzonych szkoleń, którzy podczas szkoleń przekazują nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również dzielą się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem zawodowym.

Szkolenia Kraków - kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane ze szkoleniami w Krakowie.

Szkolenia otwarte - 784 010 774, e-mail: bok@bonavigator.pl.
Szkolenia zamknięte – 784 010 775, e-mail: firma@bonavigator.pl.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak. Na nasze szkolenia w Krakowie i Małopolsce można składać wnioski o dofinansowanie ze środków KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Nasi pracownicy pomogą w uzupełnieniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.
Tak. Pod zakończeniu wybranego szkolenia przeprowadzonego w Krakowie otrzymasz certyfikat jego ukończenia.
Proponujemy do wyboru trzy wygodne formy. Szkolenie otwarte w terminach i miejscach ustalonych przez nas lub prowadzone online. Szkolenie zamknięte dla grupy managerów / specjalistów odpowiedzialnych z Twojej firmy. Termin i miejsce do ustalenia. Szkolenie 1na1, w tym wypadku, ze względów ekonomicznych rekomendujemy formę online.
Płatności za szkolenia dokonujesz przelewem na podstawie proformy lub faktury VAT.
W wypadku szkolenia otwartego lub online wejdź na stronę szkolenia. W prawej kolumnie znajduje się zielony przycisk - formularz zgłoszenia. Skan wypełnionego szkolenia należy przesłać na e-mail bok@bonavigator.pl. W wypadku szkolenia zamkniętego prosimy o kontakt.

DOBIERZ SZKOLENIE
DO SWOICH OCZEKIWAŃ

 
Szkolenia z marketingu w Krakowie
 
Szkolenia sprzedażowe w Krakowie
 
Szkolenia z zarządzania w Krakowie
 
Szkolenia z logistyki w Krakowie
 
Szkolenia kupieckie w Krakowie
 
Szkolenia z obsługi klienta w Krakowie