Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe podnoszą kompetencje managerów sprzedaży i handlowców funkcjonujących w segmentach B2B i B2C. Rozwój umiejętności związanych z technikami sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą oraz zespołem handlowym powinien mieć charakter stałego i zaplanowanego procesu wykorzystującego różne narzędzia rozwojowe, w tym szkolenia sprzedażowe.

Kto i jak prowadzi szkolenia sprzedażowe?

W B&O NAVIGATOR szkolenia sprzedażowe prowadzą trenerzy praktycy sprzedaży. Eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą i managerskie w obszarze zarządzania sprzedażą i zespołami handlowymi w segmentach B2B i B2C.

Jaka jest metoda prowadzenia szkoleń sprzedażowych

Szkolenia sprzedażowe są prowadzone w formie aktywnych warsztatów angażujących do pracy uczestników. Dzięki takiej formie w efektywny sposób podnosimy umiejętności związane z procesem sprzedaży. Biorąc udział w szkoleniu sprzedażowym możesz spodziewać się udziału w ćwiczeniach zespołowych i indywidualnych, scenkach, grach, rozwiązywania testów i case study, dyskusjach, pracy na przypadkach z firm uczestników. Podsumowaniem zadań i ćwiczeń są, mini-prezentacje i mini-wykłady prowadzone przez trenera.

Kontakt

Pytania związane ze szkoleniami sprzedażowymi prosimy kierować do:

FAQ

Tak. Możesz składać wnioski o dofinansowanie na nasze szkolenia sprzedażowe (otwarte i zamknięte) ze środków KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Nasi pracownicy pomogą Ci w wypełnieniu tej części dokumentacji, za którą odpowiada firma szkoleniowa.
Szkolenia zamknięte, dla grup handlowców / managerów sprzedaży prowadzimy w miejscu wskazanym przez Klienta, dojazd trenera jest wliczony w cenę. Szkolenia otwarte są realizowane w Warszawie bądź online.
Tak. Pod zakończeniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.
W wypadku szkolenia otwartego wejdź na stronę szkolenia. W prawej kolumnie znajduje się zielony przycisk - formularz zgłoszenia. Skan wypełnionego szkolenia należy przesłać na e-mail bok@bonavigator.pl. W wypadku szkolenia zamkniętego lub szkolenia 1 na 1 prosimy o kontakt.

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE
ZNAJDŹ DLA SIEBIE

Szkolenia sprzedażowe