Jak ważny jest klient, czyli szkolenie dla FM Produkty Dla Stomatologii


Szkolenia z zarządzania dla FM DentalOd 2010 roku prowadzimy specjalnie dla firmy FM Produkty Dla Stomatologii warsztaty umiejętności. W projekcie uczestniczą nasi Trenerzy – Praktycy, koncentrując się na umiejętnościach przydatnych w praktyce zawodowej. Długoterminowe projekty współpracy dają możliwość stałego podnoszenia kompetencji pracowników. B&O Navigator ma możliwość uczestniczenia w zmianach w organizacji.

Tym razem przygotowaliśmy szkolenie wewnętrzneZarządzanie Wartością Klienta i Firmy”, które zostało przeprowadzone, po wcześniejszej analizie potrzeb szkoleniowych przez naszego Trenera-Praktyka Pana Mauricio Vargasa Tapiasa. Warsztaty odbyły się w dniach 15-16 czerwca 2012 roku w Warszawie, a trener otrzymał średnią ocenę 4,98, gdzie 5 jest oceną maksimum.

Spotkaliśmy się, jak zawsze, z wielką gościnnością Właścicieli firmy. Uczestnicy z firmy FM Produkty Dla Stomatologii mieli okazję rozwinąć swoją wiedzę praktyczną z zakresu zarządzania strategicznego, oceny wyników oraz zarządzania sprzedażą. Co najważniejsze, nie skupiając się na tematyce finansowej, lecz spoglądając na firmę od strony portfela klienckiego. Celem programu jest zmiana spojrzenia z „produktowego” na „pro klienckie” poprzez poznanie sposobu budowy strategii skupionej na klienta. Dzięki temu przygotowywane oferty będą przekazywały więcej wartości klientowi.

Komentarze zebrane w ankietach:

Bardzo profesjonalnie i merytorycznie przekazanie przydatnej i ciekawej wiedzy

 

Bardzo praktyczny charakter. Uzmysłowienie błędów które popełniałem przy weryfikacji klientów i udzielaniu rabatów

 

Wyliczanie w arkuszach excell

 

Przedstawienie pewnych zagadnień z nowej perspektywy

 

rozwiązania które można wdrożyć w codziennej pracy

 

Prezentacja nowego podejścia do segmentacji klientów pod kątem ich zyskowności dla firmy

 

Firma FM Produkty Dla Stomatologii zajmuje się dostarczaniem produktów oraz technologii w dziedzinach stomatologii, chirurgii regeneracyjnej i implantologii. Swoim klientom oferują produkty od światowych renomowanych producentów, liderów branży medycznej i stomatologicznej ułatwiając prace lekarzy w tysiącach gabinetach i dziesiątkach klinik w całej Polsce.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły