TRENER MIESIĄCA - UDANY DEBIUT


Tytuł jaki otrzymała Pani Joanna Szeluga został przyznany na podstawie opinii uczestników szkoleń, które prowadziła dla wiodącego w kraju operatora energii.

„Trening Radzenia Sobie w Trudnych Sytuacjach” - szkolenie odbyło sie w dwóch etapach 11 oraz 18 lutego 2010.

Trenerka oceniana była pod względem przekazanej wiedzy, przygotowania i sposobu prowadzenia zajęć. Średnia jaką otrzymała z dwóch lutowych szkoleń to 4,97 na 5,00 możliwych. Oto niektóre komentarze uczestników zamieszczane w ankietach poszkoleniowych:

"Pani Joanna potrafi nawiązać kontakt z grupą oraz sprowokować do dyskusji, pomimo iż uważam (z perspektywy innych szkoleń) że nie jesteśmy łatwą do współpracy grupą"

"Szkolenie bardzo pożyteczne i ciekawe. Nie opierało się tylko na czystej teorii lecz także dużo scen, zachowań i postępowań w praktyce.

Trener – Pani Joanna Szeluga poprowadziła całość znakomicie"

"Wiadomości zostały przekazane w sposób zrozumiały i jasny"

"Elastyczne podejście do zajęć, dostosowanie się do potrzeb grupy"


Na szczególne uznanie, zdaniem uczestników zasłużyło:

"Sposoby radzenia sobie ze stresem i jego odreagowywanie, testy pozwalające poznać własną osobę, dyskusje i wymiana zdań"

"Możliwość aktywnego udziału, zgłaszania problemów, rozwiązywanie go. Także dużo wiadomości praktycznych. Możliwość sprawdzenia własnej osobowości poprzez testy i ankiety"

Dziękujemy za pochlebne opinie, życząc jednocześnie uczestnikom pełnego wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności, a trenerowi rzecz jasna dalszych sukcesów.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły