Porozmawiajmy, czyli komunikacja interpersonalna w Twoim zespole


Adhokracja, Model Porozumienia bez Przemocy, modele kultur organizacyjnych, nieformalne role grupowe to tylko kilka elementów wiedzy eksperckiej przekazywanej w trakcie szkolenia „Komunikacja Wewnętrzna w Zespole”. Nowoczesny program, unikalna formuła szkolenia to jedne z wielu zalet tego warsztatu.
 
Szkolenie „Komunikacja Wewnętrzna w Zespole”, zostało przygotowane i prowadzone jest przez Pana Pawła Wojciechowskiego, trenera i specjalistę ds. szkoleń zamkniętych w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.
 
Aspektem wyróżniającą zdrową organizację jest odpowiednia komunikacja między pracownikami. Na jej sposób i charakter ma wpływ wiele czynników począwszy od kultury organizacji po indywidualne cechy osób. Problematyka ta jest zgłębiona przez Pana Pawła Wojciechowskiego, który korzystając ze swojego doświadczenia przybliży Państwu rozłożoną na części komunikację wewnętrzną- jak budować, jak udoskonalić, jakie są bariery, jak rozwiązywać konflikty itd.
 
Wartością dodatnią jest aktywna forma szkolenia, czyli utrwalanie nowych wiadomości poprzez praktyczne ćwiczenia, dyskusje moderowane, techniki twórczego myślenia, scenki i wiele innych.
 
Szczegóły oraz program znajdą Państwo tutaj

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły