EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - SZKOLENIE DLA CIEBIE


Jeżeli chcesz być coraz lepszy, bardziej efektywny (skuteczny) i zadowolony z pracy oraz życia prywatnego nie możesz robić tego czym się zajmujesz w sposób jaki wykonywałeś to do tej pory. Twój sposób działania pozwolił Ci osiągnąć to masz i kim jesteś w tej chwili.

Jeżeli chcesz pójść krok dalej, aby zmienić coś na lepsze, czy mówiąc słowami reklamy "wycisnąć z życia jeszcze więcej" możesz pomyśleć o zwiększeniu swojej efektywności osobistej. Pod jej pojęciem kryje się szereg czynników od samoświadomości i uważności począwszy a kreatywności skończywszy.

Większość elementów składających się na pojęcie efektywności osobistej można opisać w kategoriach kompetencji i umiejętności co oznacza, że możesz się ich nauczyć!

Nasze szkolenie to:

  • Nowy program szkoleniowy, kształcący kompetencje związane z efektywnością osobistą, dodatkowo uzupełniony o elementy planowania i organizacji pracy oraz skutecznej argumentacji.
  • Prawdziwy trening (warsztat), w którym wykłady są ograniczone do niezbędnego minimum na rzecz aktywnego kształcenia Twoich umiejętności.

Na szkolenie zapraszamy każdego, ... komu zależy na zwiększeniu swojej osobistej efektywności.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM SZKOLENIA EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - kliknij

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły