Pozyskiwanie Nowych Dystrybutorów - dla firmy Satel


„Pozyskiwanie Nowych Dystrybutorów” to tytuł szkolenia zamkniętego, które zrealizowaliśmy w dniach 25-26 października dla firmy SATEL SP. Z O.O.
Szkolenie, w którym wzięli udział pracownicy Działu Eksportu prowadził trener praktyk Tomasz Dyba. W trakcie zajęć uczestnicy pracowali w obszarach tematycznych dotyczących sprzedaży relacyjnej; negocjacji z dystrybutorem; relacji; zarządzania czasem a w tym kontekście również wyznaczania  i realizacji celów; pozycjonowania produktów; analizy i planowania sprzedaży; zarządzania klientem przez cele.
Zajęcia miały charakter praktycznych warsztatów, podczas których pracownicy firmy Satel rozwijali konkretne umiejętności niezbędne w kontaktach z dystrybutorami. Duża ilość ćwiczeń angażowała uczestników do aktywnej pracy podczas szkolenia.
Pan Tomasz Dyba uzyskał średnią 4,7 (w skali 1-5). Swoje oceny uczestnicy uzasadnili w następujący sposób:

•    Duże doświadczenie prowadzącego, praktyczne przykłady.
•    Ciekawe prowadzenie, bardzo szeroka wiedza.
•    Ciekawa prezentacja, bardzo szeroka wiedza i bardzo dobre przygotowanie szkolenia.
•    Szkolenie obejmowało pełen zakres zagadnień dot. pozyskiwania nowych dystrybutorów, nowych klientów.
•    Pełen profesjonalizm.
•    Bardzo dużo istotnych wiadomości popartych wiedzą praktyczną.
•    Tematyka ciekawa w szczególności w połączeniu z doświadczeniem.

SATEL jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Od momentu powstania w 1990 roku firma stale się rozwija. Jej produkty zyskały sobie uznanie tysięcy dystrybutorów, instalatorów, agencji ochrony oraz użytkowników w kraju i zagranicą. Sieć autoryzowanych dystrybutorów obejmuje całą Polskę a dynamiczny rozwój eksportu oznacza owocną współpracę z partnerami w ponad czterdziestu krajach Europy i Azji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami otwartymi które prowadzi w najbliższym czasie nasz terener-praktyk Tomasz Dyba:

Szkolenia

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły