Efektywne to znaczy skuteczne techniki sprzedaży


Szkolenie Techniki Efektywnej SprzedażyKompetencje związane z technikami sprzedaży rozwijali uczestnicy szkolenia "Techniki Efektywnej Sprzedaży" przeprowadzonego w dniu 22 stycznia 2016 roku przez trenera B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Pana Pawła Wojciechowskiego.

Podczas warsztatu szczególny nacisk położono na wspólne przeanalizowanie procesu profesjonalnej sprzedaży oraz pogłębienie wiedzy z obszaru efektywnych technik sprzedaży. Uczestnicy szkolenia sprzedażowego wzięli udział w szeregu ćwiczeń, testach, dyskusjach, których celem było podniesie ich umiejętności handlowych.

Pod koniec szkolenia z technik sprzedaży przeprowadziliśmy dobrowolną i anonimową ankietę oceniającą przebieg warsztatu. Z satysfakcją możemy poinformować, że trener i zajęć zostały spotkały się z pozytywnym odbiorem osób biorących udział w szkoleniu. W 5-stopniowej skali (1-5) szkolenie zostało ocenione na 4,70. Szczególne wysokie noty trener uzyskał dla ocen cząstkowych za przygotowanie do zajęć i sposób prowadzenia – 4,80.

Wszystkim uczestników szkolenia "Techniki Efektywnej Sprzedaży", którzy dotarli do naszego Centrum Konferencyjnego z całej Polski dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Zainteresowanych zapraszamy na kolejne edycje tego szkolenia.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły