Zarządzanie Zmianą, Zarządzanie Projektem - nowe szkolenia w ofercie


Już są dwa nowe, doskonałe szkolenia menedżerskie.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z propozycją dwóch nowych szkoleń. Pierwsze z nich, "Zarządzanie Zmianą" dedykujemy wszystkich, którzy chcą (nie bez powodów do dumy) powiedzieć o Sobie "menedżer zmiany".

Sposób realizacji szkolenia Zarządzanie Zmianą:

Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową z użyciem nowoczesnych technik i form szkoleniowych, ukierunkowanych na przekazanie wiedzy, rozwój praktycznych umiejętności, kształtowanie postawy zaangażowania, lojalności i odwołanie się do adekwatnych doświadczeń uczestników szkolenia.

Zastosujemy szeroki wachlarz metod dydaktycznych, które pozwolą zrealizować cele szkolenia, będą to m.in.: - ćwiczenia w parach, - syndykaty, - mini wykład, - dyskusja moderowana, - burza mózgów, - prezentacja multimedialna, - odgrywanie scenek, - obraz i metafora, - ankiety autodiagnozy, - studia przypadków, - gry integracyjne, - energizery, - kwestionariusze logarytmów zachowania, - narracja fabularna.
więcej o szkoleniu Zarządzanie Zmianą.

 

 

 

 

Szkolenie "Zarządzanie Projektem - warsztat najlepszych praktyk" polecamy zwolennikom project managementu, nawet jeżeli kierowanie projektami nie jest i nie będzie ich główną kompetencją.

Zarządzanie Projektem szkolenie będące kompendium wiedzy i umiejętności niezbędnych do sprawnego i profesjonalnego kierowania projektami. Nie musisz być zawodowym Project Managerem aby zaplanować, skoordynować i zakończyć z sukcesem projekt w swojej firmie, do prowadzenia większości projektów wystarczy menedżer lub specjalista posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności aby na czas realizacji projektu zostać jego kierownikiem.

Taką wiedzę i kompetencje, oparte o najlepsze praktyki zarządzania projektem, zdobędziesz biorąc udział naszym szkoleniu.

Firmy, których menedżerowie i pracownicy wezmą udział w szkoleniu Zarządzanie Projektem:

  • zyskają po szkoleniu bardziej kompetentnych pracowników i zmotywowanych do uczestnictwa w zarządzaniu projektami,
  • uczestnicy realizowanych przez organizację projektów będą w większym stopniu ze sobą zintegrowani; będą lepiej się komunikować i współpracować,
  • menedżerowie i pracownicy nabędą szereg nowych umiejętności w zakresie zarządzania projektami, automotywacji i motywowania innych,
  • wzrośnie tempo i jakość realizowanych projektów,

 

  • obniżą się koszty i współczynnik błędów w realizowanych zadaniach.

 

więcej o szkoleniu zarządzanie projektem

Na deser perełka. Menedżerowie zmian i szefowie projektów muszą też zaprezentować szerszemu gronu swoje plany i wyniki pracy. Aby zrobić to bez zbędnego stresu obu profesjonalistów zapraszamy na "Wystąpienia Publiczne - Trening dla Nieśmiałych i Zawodowców".

Program szkolenia wystapienia publiczne, to trzy dobre wiadomości:

Pierwsza dobra wiadomość: wystąpienia publiczne są umiejętnością, a zatem można się ich nauczyć!

Druga dobra wiadomość: z doświadczenia wiemy, że najlepszą metodą nauki jest obserwacja własnych wystąpień, a dzięki temu świadomość i korekta złych nawyków.

Trzecia dobra wiadomość: to wszystko zobaczysz i doświadczysz się w trakcie tego szkolenia.

W trakcie szkolenia wystąpienia publiczne skupimy się zarówno na osobie prezentera (szkolenie rozpoczniemy od krótkich nagrań wystąpień tak aby uczestnicy zobaczyli i uświadomili sobie swoje mocne i słabe strony (specyficzny SWOT).
Następnie w dalszej części uczestnicy poznają i przećwiczą efektywne zasady autoprezentacji. Szkolenie zostanie zakończone kolejnymi nagraniami i podsumowaniem nabytych i udoskonalonych umiejętności wystąpień publicznych.

więcej o szkoleniu wystąpienia publiczne

 

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły