Psychologiczne podejście do organizacji oraz szkolenie dla asystentek


Szkolenie Profesjonalna AststentkaLuty jest pełen nowości. Tym razem jedna z nowości przygotowanych przez naszego Trenera-Praktyka Pana Pawła Wojciechowskiego zainteresuje asystentki, a druga osoby, których praca wymaga zrozumienia zachodzących zależności między ludźmi w firmie, czyli zagłębimy się w nieformalną strukturę naszej organizacji.

Szkolenie Profesjonalna Asystentka pozwoli poznać różne techniki i sposoby organizacji pracy, radzenia sobie z chaosem i stresem oraz ulepszenia umiejętności komunikacyjnych. Stawiane wymagania przestaną przerastać, wszystko będzie pod kontrolą- to wszystko jest możliwe! Dwa równie ważne zadania do wykonania w tym samym czasie? Hierarchizacja celów i odpowiednie zarządzanie czasem rozwiąże te problemy oraz wiele innych. Pamiętaj, jesteś niezastąpiona, a to szkolenie znacząco poprawi Twoją efektywność.

Szkolenie „NIEFORMALNE ROLE W ORGANIZACJI, czyli Kto Jest Kim, a Kto Kogo Gra w Twojej Firmie?” przeznaczone jest dla wyższej kadry menedżerskiej, Account Managerów oraz Negocjatorów. Zachodzące procesy psychologiczne między ludźmi mają wpływ na rozwój firmy. Jak wiadomo powstaje w organizacji nieformalna struktura. Poznanie jej ułatwi kontrolę nad procesem obiegu informacji, podziału zadań oraz podejmowania decyzji. Warto też poznać od tej strony firmę, z którą właśnie negocjuje się warunki porozumienia. Psychologiczne podejście do organizacji pozwoli odpowiedzieć na pytanie kto kim jest w firmie, a kto kogo gra.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych szkoleń!

 

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły