Warsztat umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych dla Moto-Remo Burzyńscy S.J.


W maju 2012 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Moto Remo Burzyńscy S.J. W dniach 28-29 maja 2012 roku przeprowadziliśmy dla handlowców szkolenie „Podstawy Negocjacji w Sprzedaży Produktów i Usług”. W trakcie szkolenia prowadzonego przez trenera praktyka Pawła Wojciechowskiego uczestnicy brali udział w ćwiczeniach i dyskusjach, których celem było doskonalenie umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych. W trakcie szkolenia omawiano między innymi zagadnienia przygotowania do rozmów handlowych, dostosowania do typu klienta, stosowanie języka korzyści, zasady perswazji, aspekty siły negocjacyjnej. Uczestnicy pracowali również nad studium przypadku, które pozwoliło im wypracować sposoby radzenia sobie z obiekcjami klientów specyficznymi dla ich branży.

Szkolenie zostało wysoko ocenione przez handlowców z firmy Moto-Remo, co znalazło swoje potwierdzenie w ich wypowiedziach w ankietach szkoleniowych:

  • Myślę, że Pan Paweł ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, które to umiejętności potrafi w czytelny sposób przekazać
  • Duża ilość informacji przedstawiona w łatwo przyswajalnej formie, różnorodność zadań wpłynęła na pozytywny odbiór
  • Duża wiedza na temat negocjacji handlowych jak i sposób przekazywania wiedzy poprzez ćwiczenia z uczestnikami szkolenia
  • Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, błyskawiczne złapanie kontaktu

Moto-Remo Burzyńscy S.J. to istniejaca od 1993 roku na polskim rynku firma oferująca sprzedaż, naprawę oraz diagnostykę turbosprężarek i sprężarek powietrza stosowanych w pojazdach motoryzacyjnych, Autoryzowany przedstawiciel firmy Garrett by Honeywell oraz pozostałych światowych producentów turbosprężarek: BorgWarner Turbo Systems (Schwitzer KKK), Mitsubishi.

Posiada Certyfikat Zgodności PIMOT na naprawę sprężarek Wabco i Knorr Bremse.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły