Bumar Elektronika S.A.


Z przekonaniem i prawdziwą satysfakcją rekomendujemy współpracę z firma B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. pod której patronatem w ramach wspólnego projektu odbywały się dla pracowników Bumar Elektronika S.A. nastepujące szkolenia:
"Szkolenie dla Kobiet Liderek" - prowadzone przez Pania Magdalenę Nowakowska,
"Asertywny Kupiec i Negocjacje zakupowe z Firmami o Silnej Pozycji na Rynku" - Prowadzone przez Pania Paulinę Pająk
"Zarządzanie Zespołem" - prowadzone przez Pana Łukasza Sowińskiego,
"Tajniki Manipulacji w Negocjacjach" - prowadzone przez Pana Pawła Wojciechowskiego.

Szkolenia prowadzone były na wysokim poziomie merytorycznym a co najwazniejsze, pomimo czasem trudnych zagadnień, przebiegały w niłej i koleżeńskiej atmosferze.
Osoby biorące udział w szkoleniach mogły odnieśc wrażenie, że same również są "współtwórcami" na zajęciach, a to dzięki umiejętnemu podsuwaniu przez osoby prowadzące tematów, kreowaniu partnerskiej atmosfery i inicjowaniu kreatywności uczetników.

Wiedza teoretyczna przekazywana była przez osoby szkolące w sposób przystępny i zrozumiały a częste ćwiczenia praktyczne pomagały w jeszcze lepszym zrozumieniu zagadnień.

Reasumując, w czasie szkoleń ich uczestnicy mieli okazje poznać wiele ciekawych technik negocjacyjnych, sposobów zarządzania zespołami jak również przećwiczyć swoje umiejętności w zakresie prowadzenia umów handlowych.
To z kolei pozwoliło na uwierzenie we własne możliwości w stosowaniu tych technik w życiu zawodowym.

Dyrektor Biura Logistyki
Bumar Elektronika S.A.
Paweł Klepacz

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły