B&O Navigator Firma Szkoleniowa partnerem merytorycznym Generation of Active Leaders.


Generation of Active Leaders to konferencja organizowana przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Ekonomicznego UMCS oraz Prezydent Miasta Lublina.

Konferencja adresowana jest do studentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce, a w szczególności do studentów kierunków ekonomicznych i psychologicznych ze wszystkich uczelni w kraju, którzy interesują się zarządzaniem i marketingiem oraz chcieliby poszerzyć swoja wiedzę w tej dziedzinie.

Trzeciego dnia konferencji (9 grudnia 2012 od 10:00 do 16:00) nasza koleżanka Magdalena Grzęda kierownik projektów, psycholog oraz trener B&O Navigator Firma Szkoleniowa, poprowadzi Trening Antystresowy, jest to propozycja dla wszystkich którzy sa świadomi wpływu jaki odgrywają czynniki stresogenne na jakość pracy i zycia prywatnego. Uczestnicy dowiedzą się jak radzić sobie w sytuacjach stresowych, przyczyn stresu i wpływu jaki wywiera na nasza postawę. Informacje dotyczące konferencji GOAL znajdziecie tu: http://goal.umcs.lublin.pl/

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły