Wypowiedź konkursowa Pani Agnieszki Wawrzyniak


To pytanie spędza mi sen z powiek już od dobrego czasu… Uważam, że inwestowanie we własne kształcenie i rozwój to najlepsza lokata i to z wysokim oprocentowaniem!!!


W dobie Internetu, każdy może poczuć się, jak w supermarkecie. Trzeba ‘tylko’ znaleźć odpowiedni produkt, który zaspokoi nasze potrzeby. Oferta dostępnych szkoleń jest tak zróżnicowana, że każdy może dobrać je tak, by podniosły jego kwalifikacje, a nie były kolejnym punktem na liście edukacji w życiorysie. Ponadto, możliwe jest połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny. Bowiem nie ma, co się oszukiwać, ale to właśnie zasobność portfela często decyduje o naszym wyborze kursu. System rabatów cenowych, jak i innych wartości mierzalnych (ilościowych) jest równie ważny, jak wartości niemierzalne (jakościowe), tj usługi ‘poszkoleniowe’. Istotne jest, by rola dostawcy szkolenia nie kończyła się wraz z wręczeniem dyplomu i życzeniem powodzenia. Ponadto, opinie innych uczestników kursów oraz dzielenie się spostrzeżeniami często okazuje się pomocne przy wyborze szkolenia.


Osobiście nie jestem zwolennikiem szkoleń online, bowiem potrzebuje bodźca, który pobudzi moje szare komórki do większego wysiłku, interakcji między odbiorcą a nadawcą. Ponadto, moja wiara w ludzi jest niezachwiana i ‘postawię’ na trenera, jako czynnik decydujący o wyborze dostawcy szkoleń. To on potrafi stworzyć sprzyjające warunki do efektywnego zdobywania wiedzy i umiejętności. Podzielić się swoją ‘pasją’ i zaszczepić w nas ‘bakcyla’.


Znalezienie wspólnego mianownika między tymi trzema czynnikami, tj. marką, ceną i trenerem, to nie lada wyzwania. Niewątpliwie każdy z nich może istnieć osobno trafiając do pewnej grupy odbiorców, ale odpowiednie ich połączenie to uczta dla szarych komórek. Ja, nadal szukam złotego środka, klucza, by otworzyć bramę do uwolnienia pokładów wiedzy drzemiących w zakamarkach mojej głowy…

 

Szkolenia Warszawa

Sprawdź naszą ofertę szkoleń

 

 

 

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły