Techniki sprzedaży najnowsze rozwiązania


Jako pierwsi w Polsce rozpoczynamy dostarczanie naszym Klientom najnowocześniejszego know - how z zakresu technik sprzedaży i zarządzania sprzedażą.

Odpowiadamy na potrzebę wielu firm, które dla swoich handlowców poszukiwały szkoleń uczących nowych umiejętności handlowych, wiedzy zgodniej z globalnymi osiągnięciami, nowych nieznanych jeszcze technik sprzedaży.

Dzisiaj prezentujemy cykl szkoleń, spełniające te kryteria. Te nowoczesne (i wyjątkowo skuteczne techniki sprzedaży) nazwaliśmy "Sprzedażą do Wymagających Klientów". W ramach cyklu proponujemy dwa wzajemnie powiązane i komplementarne szkolenia:


Autorem i trenerem prowadzącym szkolenia jest Pan Tomasz Dyba. Trener - Praktyk. Menedżer marketingu z blisko 20 - letnim doświadczeniem w zarządzaniu działaniami marketingowymi i sprzedażą (B2B i B2C). Absolwent Politechniki Warszawskiej, studiów podyplomowych i MBA na Uniwersytecie Warszawskim i University of Illinois oraz Institut Francais de Gestion w Warszawie. Trener współpracujący B&O NAVIGATOR … więcej

Podsumowując "Sprzedaż do Wymagających Klientów” to warsztat prezentujący nieznane w Polsce, nowoczesne, zaawansowane i skuteczne techniki sprzedażowe. Jeżeli szukacie Państwo dla swoich handlowców szkolenia, na którym dowiedzą się i nauczą się czegoś nowego, opanują techniki sprzedaży nieznane Państwa konkurencji to szkolenia "Sprzedaż do Wymagających Klientów" jest tym, czego potrzebujecie.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły