Szkolenie z Rozliczania Czasu Pracy dla Barg Laboratorium Sp. z o.o.


Tematem szkolenia wewnętrznego zorganizowanego dla Barg Laboratorium Sp. z o.o. firmy specjalizującej  się w usługach laboratoryjnych i technologicznych dla branży budowlanej, było Rozliczanie Czasu Pracy. Nasz Trener-Praktyk Pani Katarzyna Paczkowska,  umożliwiła poszerzenie umiejętności dotyczących organizacji pracy poruszając tematy kadrowo-płacowe oraz zagadnienia efektywnego zarządzania harmonogramem. Szkolenie odbyło się 9 lutego 2012 roku w siedzibie firmy Barg Laboratorium Sp. z o.o. w Warszawie.

Program Szkolenia Rozliczanie Czasu Pracy, które zostało specjalnie przygotowane dla potrzeb firmy Barg Laboratorium Sp. z o.o., zawierał wszystkie elementy potrzebne pracownikom do zmiany podejścia do zagadnienia na bardziej optymalne w ich sytuacji. Każda dynamicznie rozwijająca się organizacja potrzebuje równie dynamicznych zmian, również w systemie rozliczania się z pracownikami. Proces ten wymaga odpowiednio zaplanowanego harmonogramu oraz jasnych i sprawdzonych zasad. Odpowiedni mix tychże elementów umożliwia optymalizację pracy oraz przede wszystkim zwiększenia wydajności.  W trakcie szkolenia nacisk został położony na interakcję z uczestnikami i inne techniki aktywne, aby wypracowane umiejętności sprawdziły się w praktyce.

Na szczególne uznanie, według uczestników z Barg Laboratorium Sp. z o.o., zasłużyła duża wiedza trenera, praktyczna część szkolenia i sposób przekazania informacji . Trenerka uzyskała ocenę 5,0, czyli najwyższą możliwą.

Oto wypowiedzi uczestników:

• Przejrzysty sposób przekazania informacji
• Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie
• Wyjaśnienie kwestii niezrozumiałych w czasie pracy

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami szkoleń wewnętrznych w celu konsultacji oraz otrzymania niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny szkolenia o wybranej tematyce dla Państwa firmy. Każdy program jest specjalnie dostosowywany dla potrzeb oraz wymagań naszego klienta. Szkolenia Wewnętrzne.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły