Ogólnopolski projekt kompetencyjny "Profesjonalny Indywidualista 2020"

Ogólnopolski projekt kompetencyjny "Profesjonalny Indywidualista 2020 (VI edycja)" jest skierowany do osób prywatnych chcących podnosić i rozwijać swoje umiejętności zawodowe związane z marketingiem, zarządzaniem, logistyką, produkcją.

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem swoich kompetencji udostępniliśmy miejsca na wybranych szkoleniach otwartych organizowanych przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Uczestnictwo osoby prywatnej w szkoleniu komercyjnym jest objęte w ramach projektu najwyższym możliwym bonusem finansowym. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poszczególnych szkoleń.

Prosimy o wybranie interesującego szkolenia z listy na www.bonavigator.pl/szkolenia_otwarte.

Korzyści, czyli 10 ważnych i 1 bardzo ważny powód do wzięcia udziału w projekcie "Profesjonalny Indywidualista 2020"

 1. Podniesiesz (zdobędziesz nowe!) swoje kompetencje zawodowe zwłaszcza w tematyce marketingu, zarządzania, logistyki, produkcji.

 2. Zadbasz o podniesienie swoich kompetencji osobistych związanych np. z asertywnością, zarządzaniem czasem czy wystąpieniami publicznymi. Sam dobrze wiesz jak będzie to dla Ciebie przydatne.

 3. Będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Pracodawcy szukają (sami zwracają się z propozycjami pracy) do osób dbających o swój rozwój zawodowy.

 4. Wyższe kompetencje = Lepsza praca lub awans = Wyższe wynagrodzenie.

 5. Sam decydujesz czego chcesz się nauczyć i jak rozwijać. Nie musisz już polegać na firmowym planie szkoleń.

 6. Certyfikujemy Ciebie a nie pracodawcę. Otrzymasz od nas imienny certyfikat ukończenia szkolenia z unikalnym ID. Jeżeli zajdzie potrzeba my w procesie rekrutacji potwierdzamy twój udział w szkoleniu i certyfikację.

 7. Nie musisz sprawdzać i czekać czy w Twojej firmie znajdzie się budżet na szkolenie. Ceny szkoleń w projekcie są przystępne.

 8. Zdobędziesz nową wiedzę z dziedzin które Cię interesują. Będziesz wiedział więcej niż inni i zapewne dobrze wykorzystasz ten fakt.

 9. Benchmarking rozwiązań, wymiana doświadczeń, innowacja. Uczestnicząc w szkoleniu otwartym masz doskonałą okazję do wymiany doświadczeń zawodowych z innymi jego uczestnikami. Porównasz swoje metody i narzędzia zawodowe z rozwiązaniami stosowanymi przez innych menedżerów i specjalistów, to będzie pierwszy do Twoich własnych innowacji.

 10. Rozwiniesz swoją sieć kontaktów zawodowych. Na szkoleniu poznasz ludzi z innych firm i branż. To doskonała okazja nawiązania nowych (często korzystnych) kontaktów zawodowych i biznesowych.

 11. Wykorzystasz doświadczenie biznesowe trenera. Nasi trenerzy to praktycy biznesu (Top Managerowie) z kilkunasto a często kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Żal nie skorzystać z takiej okazji, więc w trakcie szkolenia pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj.

Jak skorzystać najszybciej, czyli warunki udziału:

 1. To proste - wybierz szkolenie z listy na www.bonavigator.pl/szkolenia-otwarte.html

 2. Też łatwe - pobierz zgłoszenie osoby indywidualnej tutaj.

 3. Trochę pracy - wypełnij zgłoszenie (temat i data szkolenia, twoje dane), podpisz zgłoszenie i tak przygotowane wyślij nam e-mailem.

 4. Nie przemęczaj się - po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz od nas na swój adres emailowy potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, harmonogram szkolenia mapkę dojazdową i fakturę z bonusem.

 5. Najlepsze na koniec - przyjedź do nasz na szkolenie z "otwartą głową" i pozytywnym nastawieniem. Rozwijaj się i podnoś swoje kompetencje.

Masz pytania? Dzwoń i pisz.

Biuro Obsługi Klienta

tel. 22 877 38 43 GSM: 784 010 774 email:bok@bonavigator.pl

Szkoliliśmy

NEWSLETTER


g -