Ogólnopolski projekt kompetencyjny "Profesjonalny Indywidualista 2024"

Projekt Profesjonalny Indywidualista 2022Ogólnopolski projekt kompetencyjny "Profesjonalny Indywidualista 2024 (X edycja)" jest skierowany do osób prywatnych chcących podnosić i rozwijać swoje umiejętności zawodowe związane z marketingiem, zarządzaniem, logistyką, sprzedażą i obsługą klienta.
Dla wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem swoich kompetencji udostępniliśmy miejsca na wybranych szkoleniach otwartych organizowanych przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.
Uczestnictwo osoby prywatnej w szkoleniu komercyjnym jest objęte w ramach projektu najwyższym możliwym bonusem finansowym. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poszczególnych szkoleń.

Przykładowe ceny w projekcie "Profesjonalny Indywidualista 2024"

Szczegóły są dostępna na stronach szkoleń objętych projektem. Prosimy o wybranie interesującego szkolenia z listy na www.bonavigator.pl/szkolenia_otwarte.

Korzyści, czyli 10 ważnych i 1 bardzo ważny powód do wzięcia udziału w projekcie "Profesjonalny Indywidualista 2024"

 1. Podniesiesz (zdobędziesz nowe!) swoje kompetencje zawodowe zwłaszcza w tematyce marketingu, zarządzania, logistyki, sprzedaży, obsługi klienta.
 2. Zadbasz o podniesienie swoich kompetencji osobistych związanych np. z asertywnością, zarządzaniem czasem czy wystąpieniami publicznymi. Sam dobrze wiesz jak będzie to dla Ciebie przydatne.
 3. Będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Pracodawcy szukają (sami zwracają się z propozycjami pracy) do osób dbających o swój rozwój zawodowy.
 4. Wyższe kompetencje = Lepsza praca lub awans = Wyższe wynagrodzenie.
 5. Sam decydujesz czego chcesz się nauczyć i jak rozwijać. Nie musisz już polegać na firmowym planie szkoleń.
 6. Certyfikujemy Ciebie a nie pracodawcę. Otrzymasz od nas imienny certyfikat ukończenia szkolenia z unikalnym ID. Jeżeli zajdzie potrzeba my w procesie rekrutacji potwierdzamy twój udział w szkoleniu i certyfikację.
 7. Nie musisz sprawdzać i czekać czy w Twojej firmie znajdzie się budżet na szkolenie. Ceny szkoleń w projekcie są przystępne.
 8. Zdobędziesz nową wiedzę z dziedzin, które Cię interesują. Będziesz wiedział więcej niż inni i zapewne dobrze wykorzystasz ten fakt.
 9. Benchmarking rozwiązań, wymiana doświadczeń, innowacja. Uczestnicząc w szkoleniu otwartym masz doskonałą okazję do wymiany doświadczeń zawodowych z innymi jego uczestnikami. Porównasz swoje metody i narzędzia zawodowe z rozwiązaniami stosowanymi przez innych menedżerów i specjalistów, to będzie pierwszy do Twoich własnych innowacji.
 10. Rozwiniesz swoją sieć kontaktów zawodowych. Na szkoleniu poznasz ludzi z innych firm i branż. To doskonała okazja nawiązania nowych (często korzystnych) kontaktów zawodowych i biznesowych.
 11. Wykorzystasz doświadczenie biznesowe trenera. Nasi trenerzy to praktycy biznesu (Top Managerowie) z kilkunasto a często kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Żal nie skorzystać z takiej okazji, więc w trakcie szkolenia pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj.

Jak skorzystać najszybciej, czyli warunki udziału:

Masz pytania? Dzwoń i pisz

Biuro Obsługi Klienta

tel. 22 877 38 43 GSM: 784 010 774 email:bok@bonavigator.pl

ZNAJDŹ SZKOLENIE
DLA SIEBIE