Nowy Trener-Praktyk w B&O Navigator


Trener praktyk. Ekspert w zakresie zarządzania produkcją, menedżer z ponad 12 letnim doświadczeniem zawodowym.


Karierę zawodową rozpoczynał w Lacroix Electronics Kwidzyn (2001) na stanowisku Planisty produkcji.

Od 2004 związany z firmą Teleplan Bydgoszcz początkowo jako Supply Chain Manager odpowiedzialny za utrzymanie efektywnej komunikacji pomiędzy logistyką firmy a klientami oraz identyfikację obszarów zwiększenia zysków. Następnie Kierownik programu Dell w firmie Teleplan odpowiedzialny za zarządzanie w obszarach Produkcja Inżyniering, Jakość, Logistyka oraz identyfikację obszarów do poprawy w firmie Telelplan a jej głównym klientem - firmą Dell.

W latach 2007 - 2012 Kierownik Produkcji Dell Łódź odpowiedzialny za zarządzanie kierownikami linii i operatorami produkcji. Współuczestniczył we wprowadzaniu produkcji Desktopów do EMFP Łódź - projekt GOL. Kierował jako lider z programami związanymi z Kazein Suggestion System (5S) Visual Management, oraz uczestniczył w programie Continuous Improvement - Yellow Belts (wzrost certyfikacji FY10 o 30%).

Następnie Kierownik Produkcji w Hager Tychy odpowiedzialny za realizację planów produkcyjnych zgodnie z oczekiwaniami klienta i zarządzanie zespołem produkcyjnym (kierownicy linii i operatorzy). Obecnie pracuje na stanowisku Business Improvement Leader w firmie Atos gdzie jest odpowiedzialne za wszelkie usprawnienia i aktywności w obszarze doskonalenia procesów biznesowych.

Absolwent Politechniki Koszalińskiej (Wydział Ekonomii i Zarządzania) i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (Systemy MRP/ERP). Absolwent Studiów Doktoranckich Politechniki Poznańskiej (Instytut Inżynierii Zarządzania). Trener współpracujący B&O NAVIGATOR.

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły