Nowe szkolenia w Ofercie


 

B&O Navigator Firma Szkoleniowa nieustannie poszerza swoją ofertę szkoleń. Tylko w 2010 roku wprowadziliśmy do naszego portfolio 10 nowych szkoleń.

Na uwagę zasługuję szkolenie E-MARKETING EFEKTYWNOŚCIOWY - METODY I DOBRE PRAKTYKI, oraz NARZĘDZIA PR W BUDOWANIU WIZERUNKU CZŁONKA ZARZĄDU które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.

 

Wraz z obecnością w B&O Navigator nowego trenera Borysa Czyhina, chcemy zaprosić Państwa do zapoznania się z programem szkolenia NARZĘDZIA PR W BUDOWANIU WIZERUNKU CZŁONKA ZARZĄDU, które kierujemy do członków zarządu, doradców zarządu a ponadto do młodszych managerów, którzy już teraz widzą siebie w fotelu prezesa.

 

Szkolenie "NARZĘDZIA PR W BUDOWANIU WIZERUNKU CZŁONKA ZARZĄDU" odbędzie się Centrum Konferencyjnym B&O Navigator w Warszawie w dniu 26 kwietnia 2010

Podczas spotkania przybliżymy specyfikę zawodu dziennikarza, jego sposób działania, oczekiwania i potrzeby. Nauczymy cię także skutecznych technik przekazu medialnego i naczelnych zasad kontaktów z dziennikarzami.

Zajęcia odbywają się w formie praktycznych warsztatów i symulacji, w myśl zasad: „im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju"

 

 

 

Szkolenie E-MARKETING EFEKTYWNOŚCIOWY - METODY I DOBRE PRAKTYKI prowadzi Krzysztof Beniowski trener – Praktyk. Entuzjasta i ekspert marketingu internetowego. Od 5 lat ściśle związany zawodowo z branżą interaktywną. Karierę zawodową rozpoczynał w Grupie Onet.pl wydawcy największego polskiego portalu internetowego. Więcej o szkoleniu dowiedzą się Państwo z programu szkolenia - tutaj


Zapraszamy także do zapoznania się z notką biograficzną Krzysztofa Beniowskiego - tutaj

 

Zapraszamy na szkolenia

B&O Navigator

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły