Ciepłe relacje z firmą Termet S.A.


Szkolenie Sztuka Prezentacji dla Termet S.A.We wrześniu 2011 roku do grona naszych klientów, z którymi utrzymujemy bezpośrednią relację, dołączyła firma Termet S.A.- czołowy producent gazowych urządzeń grzewczych, podgrzewaczy wodnych oraz rozwiązań solarnych z wykorzystaniem najlepszych oraz ekologicznych myśli technicznych.

Efektem współpracy były zorganizowane w Świebodzicach już dwa szkolenia: Techniki Przejmowania Klientów Konkurencji, które odbyło się w dniach 16-17 września 2011 r. oraz Sztuka Prezentacji, które miało miejsce 3 grudnia 2011 r.

Praktyczna wiedza nabyta na szkoleniach B&O Navigator jest cenną wartością i inwestycją, która może pośrednio lub bezpośrednio procentować w postaci ulepszenia jakości działalności, a nawet zwiększenia przewagi konkurencyjnej. Uczestnicy z firmy Termet S.A. wykorzystując nowe doświadczenia i poznane narzędzia będą skuteczniejsi w pozyskiwaniu klientów. Dzięki szkoleniu Techniki Przejmowania Klientów Konkurencji uczestnikom zostały przybliżone tajniki efektywnej sprzedaży, czyli planowania oraz przeprowadzenia całego procesu.

Aktywnie działająca specjalistka od kontaktów handlowych Trener-Praktyk Pani Dorota Dańczak-Król wykorzystując swoją wiedzę praktyczną oraz sprawdzone techniki coachingu przeprowadziła serię ćwiczeń oraz dyskusji mające na celu omówienie zagadnień zdobywając ocenę 4,74 (skala 1-5).

Podczas drugiego szkolenia Sztuka Prezentacji, także prowadzonego przez Panią Dorotę Dańczak- Król, uczestnicy mieli okazję uświadomić sobie jakie są kluczowe czynniki sukcesu prezentacji na podstawie multimedialnych przykładów oraz ich wspólnego omówienia. Następnie po poznaniu zasad, najistotniejszych elementów i oraz wskaźników, na które należy uważać podczas wystąpień każdy mógł się sprawdzić podczas pracy z kamerą. Nagrania próbnych wystąpień były także analizowane pod okiem Pani Trener, która na zakończenie zdobyła ocenę 4,98 (skala 1-5).

Wysokie oceny znalazły swoje potwierdzenie również w komentarzach uczestników:

„Wiedza merytoryczna na wysokim poziomie, ciekawie prowadzone zajęcia, wciąganie uczestników w interakcje.”
„Wspaniały kontakt, wiedza, otwartość”
„Bardzo profesjonalne szkolenie””
„Ocenę taką postawiłem ponieważ szkolenie było interesujące, ciekawe, pełne cennych informacji, które wykorzystam na pewno w codziennej pracy chociażby w kontakcie z klientem. Pani Dorota jest miła, szkolenie prowadzi swobodnie i przede wszystkim ciekawie. Nie było nudno.”
„Szkolenie przebiegało sprawnie, włączeni do wykładu byli wszyscy uczestnicy.”

Liczymy, że tak pozytywnie rozpoczęte partnerstwo z firmą Termet S.A. jest początkiem długiej i owocnej współpracy. Życzymy sukcesów i gratulujemy trenerowi!

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły