50 procent Rabatu - To możliwe!


 

 

 

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. istniejąca od 10 lat, członek - założyciel Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Jedyna firma szkoleniowa uhonorowana "ZŁOTYM CERTYFIKATEM SOLIDNA FIRMA" zaprasza do zapisania się do newslettera.

 

 

Wystarczy użyć tego linku aby przejść na stronę gdzie zapiszesz sie do newslettera.

Dlaczego warto zapisać się na newsletter w B&O Navigator?

1. Wygoda i oszczędność czasu

Dzięki subskrypcji naszego newslettera, nie musisz "pamiętać" o zaglądaniu na naszą stronę. Gdy tylko pojawi się nowa, atrakcyjna promocja, lub ciekawe szkolenie, powiadomimy Cię o tym na Twój e-mail. Wówczas sam zadecydujesz o swoim uczestnictwie w szkoleniu.

2. Pierwszeństwo w informacji o kolejnych promocjach
Jako nasz subskrybent o każdej dostępnej promocji, rabacie, czy gratisie dowiesz się w pierwszej kolejności - zanim usłyszą o tym inni.

3. Bezpieczeństwo
Powierzając nam swój adres e-mail masz gwarancję, że nie udostępnimy go nikomu bez Twojej zgody. Szanujemy politykę antyspamową, dlatego w każdej chwili możesz usunąć swój adres z naszej bazy.

4. Nie tylko promocje...
Dodatkowo, oprócz bieżących informacji o nowościach i promocjach, w naszych newsletterach staramy się przekazać również ciekawe i pomocne artykuły z zakresu marketingu, zarządzania, treningów antystresowych, coachingu. Mając na względzie interes naszych Klientów i subskrybentów, nie ustajemy w staraniach, aby nasze newslettery były nie tylko źródłem informacji, ale także źródłem praktycznej i sprawdzonej wiedzy.

Wystarczy użyć tego linku aby przejść na stronę gdzie zapiszesz sie do newslettera.

 

 

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły