Witold Zieliński

Trener praktyk, z wykształcenia pedagog i trener biznesu, z ponad 10 letnim doświadczeniem trenerskim w zakresie sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami pracowniczymi w branży farmaceutycznej i FMCG.

Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych i managerskich. Pracuje z zespołami sprzedaży i marketingu , managerami średniego i wyższego szczebla. Prowadzi szkolenia grupowe i coaching indywidualny .

W ciągu 12 lat przebył drogę od Przedstawiciela Medycznego, poprzez Trenera Wewnętrznego i HR Biznes Partnera. Przez 3 lata pełnił funkcję Kierownika Zespołu Trenerów w dużej firmie farmaceutycznej, gdzie odpowiadał m.in. za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju firmy: tworzenie i wdrażanie standardów, szkolenia i coaching kadry menadżerskiej, rekrutacje pracowników i realizacje procesów HRM: oceny pracownicze, ścieżki kariery i awansu zawodowego, plany sukcesji.

Doświadczenie Trenera zdobył prowadząc następujące szkolenia:

Techniki sprzedaży, Zarządzanie zespołem, Coaching Sprzedażowy, Techniki Negocjacji, Efektywna Komunikacja, Zarządzanie Terytorium. Dorobek szkoleniowy to ponad 1000 dni szkoleniowych.

Absolwent Wydziału Humanistycznego Mikołaja Kopernika w Toruniu, studiów podyplomowych Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Za swój największe sukcesy zawodowe uważa sukcesy sprzedażowe i menadżerskie oraz awanse zawodowe swoich wychowanków.

Prywatnie: entuzjasta literatury XX-lecia międzywojennego i literatury faktu.
 

 

Szkolenia
trenera
ZARZĄDZANIE CZASEM. Szkolenie dla Managerów
Głównym celem szkolenia "Zarządzanie czasem. Szkolenie dla managerów" jest poszerzenie kompetencji managerów średniego ...

Czytaj więcej

Referencje
trenera
Artykuły
trenera