Szkolenia Lean Management

Szukasz profesjonalnych szkoleń lean management? Chcesz wziąć udział w szkoleniach, dzięki którym twoja firma zamiast marnotrawić pieniądze, zacznie umiejętnie nimi dysponować? Oferta firmy szkoleniowej B&O Navigator w Warszawie powstała z myślą o ludziach takich jak ty – managerach i specjalistach, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu „szczupłego zarządzania”.

Lean management to wywodząca się z Japonii koncepcja, która zakłada dostarczanie klientowi niezbędnych mu wartości przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów i efektywniejszym zarządzaniu zasobami firm i przedsiębiorstw. Udział w kursie lean management to doskonały sposób na przetrwanie i utrzymanie pozycji rynkowej przez firmy z wielu branż.

Szkolenia Lean Management są doskonałe dla managerów i specjalistów

Managerom i specjalistom polecamy w szczególności szkolenia z lean management takie jak 5 S – system organizacji miejsca pracy, KAIZEN - 5S, PVM, Gniazda Produkcyjne i OPF, KANBAN, SMED, TPM nowoczesne narzędzia zarządzania produkcją, PROBLEM SOLVING. Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów w zarządzaniu produkcją, SMED (redukcja czasów przezbrojeń) jako element lean manufacturing i ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM. Szkolenie dla Dyrektorów i Kierowników Produkcji.

Wszystkie organizowane przez naszą firmę szkoleniową w Warszawie spotkania prowadzą doświadczeni TRENERZY-PRAKTYCY. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń lean management i do kontaktu z B&O Navigator.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami szkoleń z zakresu lean management.

NEWSLETTER


g -

Szkolenia