TRENER WSPÓŁPRACUJĄCY

Rekrutacja trenerska w B&O NAVIGATORTrener współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa to aktywny zawodowo manager wyższego szczebla mający doświadczenia zawodowe i wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe w jednej z poniższych dziedzin:

Trener współpracujący oprócz kompetencji biznesowych powinien również posiadać dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne. Od naszych trenerów współpracujących nie wymagamy rezygnowania z bieżącej aktywności zawodowej. Trenerom rozpoczynającym współpracę z nami zapewniamy wsparcie w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń.

Trener współpracujący jest odpowiedzialny za przygotowanie programów szkoleniowych, materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń w formie otwartej, zamkniętej i online dla naszych Klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

Mile widziane, (choć niewymagane) jest:

Zainteresowanych managerów prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres praca@bonavigator.pl. W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie informacji o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Szkoliliśmy

NEWSLETTER


g -