Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.


Firma B&O Navigator zorganizowała dla naszych pracowników szkolenie "Zarządzanie Zmianą" Tematyka szkolenia została inwidualnie dopasowana do potrzeb naszych pracowników i specyfiki naszej firmy.
Uczestnicy szkolenia zgodnie potwierdzają, że zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym. Podczas szkolenia prowadząca przekazała praktyczną wiedzę w sposób jasny i precyzyjny. Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły nasze zainteresowanie.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę B&O Navigator jako partnera rzetelnego odpowiedzialnego i kompetentnego w realizacji szkoleń.

Z poważaniem
Dyrektor
Robert Jaromski


Szkolenie "Zarządzanie Zmianą" odbyło się 2 października 2012 roku. Uczestnicy szkolenia zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwszą grupę (16 osób) prowadziła Magdalena Nowakowska, szkolenie odbyło się w Białymstoku. W ankiecie poszkoleniowej uczestnicy ocenili trenerkę na 4,91 w 5 punktowej skali. Drugą grupę odbywającego się tego samego dnia w Augustowie prowadziła Julita Pietraszko. Pani Julita została oceniona na 4,79 w skali 1-5. Trenerom gratulujemy zaangażowania i życzymy równie wysokich ocen przy kolejnych projektach szkoleniowych.

 

Szkoliliśmy

Polecane

Szkolenia
Trenerzy
Artykuły