Krystian Zadura

Trener praktyk biznesu. Ekspert w zakresie sprzedaży, zarządzania i rozwoju zespołów pracowniczych w branży finansowej. Z pasją optymalizuje procesy sprzedażowe i przenosi sprzedaż usług finansowych do kanałów zdalnych.

Zarządzanie zespołami sprzedaży rozpoczynał w 2010 roku na stanowiska Koordynatora Zespołu Sprzedaży w spółkach Open Finance S.A., następnie w Tax Care i Idea Bank. Odpowiadał za sprzedaż produktów transakcyjnych i inwestycyjnych. Współtworzył także standardy sprzedaży w podległym obszarze.

W latach 2012 - 2014 Kierownik Zespołu Sprzedaży w TAX CARE S.A. prowadził dział sprzedaży telefonicznej produktów depozytowych, rachunków bankowych i inwestycji. Dodatkowo odpowiadał za stworzenie i rozwój projektu telefonicznej sprzedaży faktoringu. Zarządzane przez niego zespoły z sukcesem realizowały plany sprzedażowe, regularnie przekraczając cele miesięczne.

Od 2014 Dyrektor Biura Zdalnych Kanałów Sprzedaży w Idea Bank S.A. Stworzył strategie sprzedażowe dla obszaru liczącego ponad 220 pracowników. Odpowiadał za zarządzanie i rozwój projektów sprzedaży telefonicznej produktów z całej palety Banku.

W 2017 roku Dyrektor Sprzedaży w Happy Miles S.A. (Idea Bank S.A.) współodpowiadał za przygotowanie strategii sprzedażowej przedsięwzięcia. Wypracował model i standard sprzedaży telefonicznej usługi "leasing na kilometry" i "najem na kilometry".

Obecnie zajmuje stanowisko Managera ds. Sprzedaży Internetowej w dużej instytucji finansowej. Na co dzień zajmuje się optymalizacją procesów sprzedażowych w kanałach zdalnych oraz tworzeniem narzędzi wspomagających sprzedaż w internecie.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył Coaching na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzanie Projektami na Politechnice Warszawskiej. Trener współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Szkolenia
trenera
BUDOWANIE I ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI SPRZEDAŻY W BRANŻY FINANSOWEJ
Budowanie i zarządzanie zespołami sprzedaży w branży finansowej, to szkolenie dedykowane managerom zespołów odpowiedzialnych za sprze...

Czytaj więcej

Referencje
trenera
Artykuły
trenera