![]() |
|
Menu działu: Szkolenia w miastach: Przypominacz szkoleń
|
Menadżer i praktyk Public Relations. W branży nieprzerwanie od 2004 roku, posiada doświadczenie w pracy dla największych polskich firm i brandów. Realizował projekty między innymi dla Procter&Gamble, Kompanii Piwowarskiej SA,... więcej
Szkolenie „POD RZĄDAMI MARKI – Wykorzystanie Public Relations w Budowaniu Marki” to vademecum nowoczesnych narzędzi brandingu dla wszystkich managerów i specjalistów marketingu odpowiedzialnych za kreowanie i zarządzanie markami. Public relations powinno odgrywać istotną rolę w budowaniu i rozwoju marki. PR dysponuje (teraz również dzięki social media) możliwościami, które powinien wykorzystywać w swojej pracy każdy brand manager. Unikalną wartością tego szkolenia są moduły poświęcone PR-owi marki w mediach społecznościowych i wykorzystaniu programów CSR w budowaniu marek.
Celem szkolenia „POD RZĄDAMI MARKI – Wykorzystanie Public Relations w Budowaniu Marki” jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do nowoczesnego zarządzania marką ze szczególnym wykorzystaniem narzędzi public relations. Dowiesz się jak możesz wycenić swoją markę. Nauczysz się wykorzystywać nowoczesne narzędzia (CSR i Social Media) w kreowaniu brandu. Opanujesz techniki public relations wykorzystywane w budowaniu marek. Zdobędziesz wiedzę niezbędną do zarządzania marką w sytuacji kryzysowej. Dowiesz się jak należy posługiwać się badaniami marki i jak należy je interpretować. Poznasz strategiczne aspekty zarządzania markami.
1. KONSTYTUANTA
9. „Rada Ministrów” - STRATEGICZNE ASPEKTY ZARZĄDZANIA MARKĄ
tel.
|
Partnerzy B&O Navigator Firma Szkoleniowa: B&O Navigator Firma Szkoleniowa, ul. Echa Leśne 27C ; 03-257 Warszawa, fax: 022 877 63 45, e-mail: firma@bonavigator.pl |
Dofinansowane Szkolenia |